KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8258191
nr 825 8191
Bianca Wallin-Tolnai
(1909-2006)
Oljemålning, Bianca Wallin-Tolnai (1909-2006), blomstilleben, signerad, olja på duk, ramens innermått: 65x53
Bianca Wallin-Tolnai, målare född i Rom 1909, död 2006.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:50:38
6/5 17:59:51
Bianca Wallin-Tolnai
Läs mer om Bianca Wallin-Tolnai